Homeopatia – co musisz o niej wiedzieć

Wielu ludzi zastanawia się, czym jest homeopatia i na czym polega leczenie za jej pomocą. Leki homeopatyczne stają się coraz bardziej popularne i zyskują coraz więcej zwolenników. Nic dziwnego, że zaczynamy doceniać coś, co ma w dużej mierze związek z naturalnym środowiskiem.

Dość mamy już tej całej trującej chemii, która zatruwa nasze życia już od wczesnych lat życia. Konwencjonalne leki są zastępowane przez leki homeopatyczne, które nie powodują tak niebezpiecznych skutków ubocznych. Stany depresyjne są częstym objawem tego, że coś złego dzieje się z naszym zdrowiem.

Choroba afektywna także daje takie symptomy, co jest niepokojące. Następnie dochodzi do remisji, więc nie mamy pewności co do tego, czy rzeczywiście cierpimy na daną chorobę. Są jednak takie schorzenia, które widać gołym okiem. Łupież pstry, jest dolegliwością skórną, objawiającą się łuszczącą się skórą. Problem dotyczy głównie skóry głowy, stąd złuszczający się naskórek przypomina wyglądem łupież. Niestety nieleczony pozostawia na skórze przebarwienia.

,,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>